Zlot Baranków na Hali Miziowej. Do zobaczenia 15 czerwca!

Kochani!

Po raz kolejny zapraszamy wszystkie Rodziny Barankowe z Polski i z zagranicy, na czas radosnego dziękczynienia za wielkie rzeczy, które dzieją się w naszych Wspólnotach i Rodzinach.

Nasz zlot to niezwykłe spotkanie wszystkich Baranków! Tych, którzy są obecnie Barankami, tych, którzy byli Barankami i tych, którzy planują być 🐑

Plan spotkania:
sobota, 15 czerwca 2024 roku, Hala Miziowa

• 12.00 – Msza Święta (dzieci prosimy o zabranie alb komunijnych i dzwoneczków)
  • po Mszy Świętej:
    • dla dzieci – wycieczka w góry z p. Adamem (informacja o zapisach poniżej)
    • dla rodziców – unconference na hali, czyli czas rozmów o tym, o czym Wy chcecie porozmawiać! (koniecznie prześlijcie wcześniej tematy, na które chcecie porozmawiać – formularz)
  • 16.00 – zakończenie spotkania

Nie musicie być w żadnej grupie Barankowej, żeby móc wziąć udział w wydarzeniu. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea przygotowań do I Komunii Świętej w rodzinie!

Będzie nam miło, jak dacie znać, że wybieracie się na nasz barankowy zlot! Wasze zgłoszenia pomogą nam lepiej przygotować się do wydarzenia. Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: [email protected].

Zgłoszenia na wyprawę w góry dla dzieci: [email protected] (prosimy o dopisek w tytule maila “wyprawa Baranki 15.06.2024” oraz podanie danych zgłaszanych dzieci (imię, nazwisko, wiek)).

Standardowe wyposażenie na wyprawę – wygodne buty, mały plecak z piciem i małą przekąską, ubiór w zależności od pogody (coś z długim rękawem, wiatrówka).

Rezerwacja i pobyt w schronisku we własnym zakresie.