Twoja szkoła w Przyłękowie!

Metoda Montessori i leśna edukacja to podstawy działania naszej szkoły

Jesteśmy szkołą, w której na pierwszym miejscu stawiamy wieloaspektowy rozwój dziecka oraz wartości chrześcijańskie. Metodą wiodącą pracy z dziećmi jest metoda Marii Montessori. Praca własna stanowi sporą część tygodniowego planu zajęć. Równie istotnym czasem w tygodniu jest ten spędzany w przestrzeni leśnej, gdy dzieci mają okazję odkrywać wiedzę i piękno świata w naturze.

Co nas wyróżnia?

Przestrzenie, w których uczniowie pracują, staramy się aranżować zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori tak, aby sprzyjały one rozwojowi każdego dziecka. Są to: pracownie Montessori wyposażone w specjalnie opracowane pomoce dydaktyczne, „warsztatownia”, w której uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności, „leśna przestrzeń”, gdzie w ramach projektu Leśnej Klasy i Leśnego Przedszkola organizowane są zajęcia i wyjścia terenowe, sale przedmiotowe, w których odbywają się pozostałe zajęcia.

Przedszkole
Montessori
Leśna edukacja

Rekrutacja

Drogi Rodzicu, jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko do Szkoły Podstawowej w Przyłękowie, pomogą Ci w tym kolejne kroki, które opisaliśmy poniżej.

Szczegóły (w tym daty) dotyczące rekrutacji na kolejny rok szkolny, podamy na początku przyszłego roku.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

W pierwszej kolejności należy wypełnić ankietę i złożyć ją w naszej szkole. Ankieta będzie dostępna od momentu uruchomienia rekrutacji.
Direction Arrows
Krok 1
Porozmawiaj z nami

Porozmawiaj z nami

Umów się na spotkanie z dyrektorem szkoły. Podczas spotkania opowiemy o ważnych dla nas wartościach, sposobie, w jaki pracujemy, chętnie dowiemy się też więcej o Twoim dziecku. Zależy nam, aby w spotkaniu wzięło udział oboje rodziców.
Direction Arrows
Krok 2
Odwiedź naszą szkołę

Odwiedź naszą szkołę

W przypadku przedszkolaków, zerówkowiczów i uczniów klas 1-3 zapraszamy kandydatów na zajęcia z pracy własnej w uzgodnionym wcześniej terminie.
Direction Arrows
Krok 3
Przyjdź na piknik

Przyjdź na piknik

Weź udział w pikniku rekrutacyjnym dla dzieci i rodziców.
Krok 4

Kontakt

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Przyłękowie.

Dyrektor szkoły: Karol Stefańczyk

Telefon

+48 33 445 45 33 wew. 504

Adres

ul. Wspólna 56

34-331 Przyłęków

Mamy Ci tyle do przekazania!

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz się dowiedzieć o nadchodzących wydarzeniach, które organizujemy w całej Polsce, koniecznie zapisz się do newslettera. Zadbamy o to, aby docierały do Ciebie tylko najważniejsze wiadomości!