Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Ostrowie Wielkopolskim

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,

Już 2 lutego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Drzwi Otwarte w MMS Ostrów Wielkopolski!

Innowacja pedagogiczna Lekcja Montessori to propozycja szkoły stacjonarnej prowadzonej metodą Montessori.

Edukacja domowa od zerówki do matury to nie tylko egzaminy, ale również wspólne wycieczki, bezpłatne zajęcia, konsultacje ze specjalistami, grupa wsparcia dla rodziców i wiele innych możliwości!

W Ostrowie Wielkopolskim na naszych uczniów czekają:

• pracownia Montessori, gdzie każdy pracuje swoim rytmem,
  • Modelarnia, gdzie budujemy modele samolotów, które naprawdę potrafią latać,
  • leśna edukacja,
  • warsztaty efektywnej nauki „Uczymy jak się uczyć”,
  • warsztaty przedmiotowe,
  • zajęcia terapeutyczne!

Koniecznie odwiedź naszą szkołę, zobacz, jak funkcjonujemy i zapytaj jeśli coś jest dla Ciebie niejasne.

A jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany innowacją pedagogiczną, czy edukacją domową, tylko brakuje mu okazji, do poznania nas lepiej – koniecznie daj znać o Drzwiach Otwartych w Ostrowie Wielkopolskim!

Zainteresowanych zapraszamy w dniu 2 lutego 2024 r. w godzinach 17:00 – 19:00 do budynku na ul. ks. I. J. Skorupki 56!

Do zobaczenia,
Kamila Chatian z zespołem!