W poszukiwaniu piernikowych zapachów – już 14 grudnia w Domu Montessori!

Przyszedł czas na kolejne spotkanie z Ewą Kaliszuk!

Grudzień pachnie już świętami, dlatego na najbliższym spotkaniu spróbujemy podążyć za tymi niezwykłymi zapachami, które tak intensywnie pojawiają się w naszych domach końcem roku kalendarzowego!

Dziś większość rzeczy można kupić nie wychodząc z domu, ale nie damy się zwieść tej kuszącej propozycji. Ruszymy na poszukiwania tego, co jest źródłem piernikowych zapachów!

Co to jest?
Gdzie to można znaleźć?
Jak to wygląda?

Spróbujemy odpowiedzieć sobie na te i inne pytania. Czeka nas podróż w nieznane. Może być niezwykła, bo przewodnikami będą tylko zapachy. Dajmy się im uwieść. Tym razem przydadzą się nasze nosy! 

Zapraszam na spotkanie młodych odkrywców. Jeśli możecie, zabierzcie ze sobą zwykłe białe, wiązane teczki. Ukryjemy w nich nasze skarby!

Jak się zapisać?

Spotkanie odbędzie się w Domu Montessori w Koszarawie (Koszarawa 142), 14 grudnia, o godzinie 15.00. Zakończenie przewidujemy na godzinę 17:30.

Tym razem zapraszamy uczniów z klas 1-4 SP. Aby się zgłosić, wystarczy, że wyślesz maila na adres [email protected] – czekamy na Wasze wiadomości!

O cyklu spotkań:

Powyższa propozycja, to część nowego cyklu warsztatów dla uczniów w każdym wieku, które mają inspirować do zadawania sobie pytań, poszukiwania odpowiedzi, zadziwiania się i zachwycania otaczającym światem, zaspokajania swojej ciekawości, porządkowania informacji… To także dobry czas na poznawanie siebie nawzajem.

Zobaczcie, jak wyglądały poprzednie zajęcia, które poświęciliśmy powstawaniu Wszechświata!

O kolejnych spotkaniach będziemy informować z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Udostępnij: