Tutoring rozwojowy w edukacji domowej – warsztaty z Andrzejem Horyzą

Mamy dobre informacje! Wracamy do Was z kolejnym terminem warsztatów z Andrzejem Horyzą! Poprzednie terminy cieszyły się wśród Was ogromną popularnością, dlatego stwarzamy kolejną okazję do spotkania z Andrzejem Horyzą.

Na tutoring można spojrzeć jako na towarzyszenie młodemu człowiekowi w dojrzewaniu. W trakcie  naszych warsztatów porozmawiamy o możliwościach wykorzystania tutoringu w edukacji domowej oraz o wykorzystaniu narzędzi coachingowych we wspieraniu młodego człowieka w jego rozwoju.

Zajęcia będą miały charakter interaktywny z możliwością doświadczenia na sobie wielu spośród  narzędzi wykorzystywanych w trakcie rozmów tutorskich oraz praktycznego przećwiczenia niektórych z nich. Warsztat bierze w szczególny sposób pod uwagę metodę Montessori i edukację domową.

Terminy i miejsce

Zapraszamy Was ponownie do Wrocławia!

24 – 25 czerwca 2023

• sobota od godz. 10.00 do godz. 18.00
  • niedziela od godz. 10.00 do godz. 15.00

Miejsce: Wrocław, pl. św. Macieja 7A (piętro II)

Prowadzący

Andrzej Horyza – szkoleniowiec i doświadczony tutor licealny, współpracował przez wiele lat z wrocławską Fundacją Kolegium Tutorów. W jej ramach współuczestniczył w szkoleniach ponad 1000 tutorów w Polsce.

Koszt i zgłoszenia

Zapisy drogą mailową:  [email protected]

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 450,00 zł / osoba.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! ❤️