Podstawa programowa. Jak ją ugryźć? Grupa wsparcia w Żywcu

Kochani Rodzice,

Dosłownie kilka dni po świąteczno – feryjnej przerwie zapraszamy Was na kolejne spotkanie grupy wsparcia.

Tym razem zmierzymy się z podstawą programową. Nie będziemy jednak narzekać… będziemy twórczo działać!

Z Emilią porozmawiacie o tym, jak czytać ten dokument i do czego się nam on przydaje. Z Sylwią spróbujecie swoich sił w mikroprojekcie artystycznym, do wykorzystania zwłaszcza w młodszych klasach szkoły podstawowej.

Poza tym będzie jak zwykle – dobra herbata, coś słodkiego i dużo przestrzeni na wymianę doświadczeń. Spotkanie jest otwarte, nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia i dla Rodziców naszych szkół jest bezpłatne.

Zapraszamy już 1 lutego (środa) do gościnnej szkoły w Żywcu – Kolebach, ul. Pod Łyską 36 w Żywcu. Zaczynamy o 17, skończymy około godziny 20.

Zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach!

Czekamy na Was, do zobaczenia!
Emilia i Sylwia