Otwarte Pracownie Montessori w Kolebach dla naszych uczniów z edukacji domowej w marcu!

Drogie Dzieci!

Choć uczycie się w domach, to przecież jesteście zapisane do naszej szkoły. Dlatego też od czasu do czasu możecie w niej pobyć, jest tutaj dla Was miejsce. Chcemy się z Wami podzielić tym, co mamy, tym razem będzie to przestrzeń pracowni.

W marcu nasze pracownie będą dla Was otwarte przez dwa dni. Zapraszamy więc w dniach 28-29 marca, w godzinach popołudniowych od 15.00 do 18.00 do szkoły w Żywcu – Kolebach (ul. Pod Łyską 36).

Miejsca w pracowniach jest niewiele i aby dobrze się Wam pracowało, trzeba się wcześniej zapisać. Otwarte będą dwie pracownie dla klas 1-3 oraz dwie pracownie klas 4-6.

Jeżeli jesteście w wieku od 7 do 11 lat (klasy 1-6), to zabierzcie ze sobą jednego rodzica. Wystarczy Wam jeden, aby każdy miał przestrzeń do pracy. W pracowniach będzie wtedy nauczyciel. Będzie tam po to, abyście mogli go o coś ważnego zapytać, poradzić się, porozmawiać i może zainspirować. Wasza praca jednak w tym czasie jest samodzielna, nauczyciel nie prowadzi warsztatów montessoriańskich ani przedmiotowych.

Drodzy Rodzice!
Kilka praktycznych wskazówek i ważnych zasad.

• Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.
  • Zauważyliśmy, że dziecku w zupełności wystarcza jeden rodzic, dlatego na zajęcia zapisuje się jeden rodzic z dzieckiem.
  • Bardzo prosimy, aby nie przyjeżdżać z młodszym rodzeństwem zapisanego na zajęcia ucznia. Młodsze dzieci bardzo dezorganizują pracę. Niech ten czas będzie owocny dla starszaków.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące tego wydarzenia, prosimy o kontakt: warsztaty@mms.edu.pl.