Grupa wsparcia w Żywcu – Kolebach dla rodziców z edukacji domowej

Drodzy Rodzice!

Zaczynacie razem ze swoimi dziećmi wyjątkową podróż. Chciałam was serdecznie zaprosić do wspierającej przestrzeni rozmowy, która może uzupełnić Wasze kompetencje jako głównych wychowawców i edukatorów Waszych dzieci.

Wchodzimy z naszą rodziną ósmy rok w ED. Czwarty raz będę obserwować, jak świat staje się coraz bardziej zrozumiały, jak w litery zmieniają się w słowa i zdania, a one w narzędzia do opisu rzeczywistości, i potem z radością będę towarzyszyć pierwszemu poważnemu egzaminowi, gdzie dumna pierwszoklasistka pokonując tremę prezentuje nauczycielowi całoroczne efekty pracy – książkę kucharską z rysunkami, swoją grę planszową czy lapbook o muzeum.

Z tego doświadczenia powstała chęć wspierania innych rodziców w początkach ich edukacyjnej drogi. Zapraszam więc was, drodzy rodzice na spotkania grupy wsparcia rodziców rozpoczynających ED w MMS, na poziomie klas 1-3. Spotkania będą odbywać się w piątkowe popołudnia przez około 3 godziny w naszej gościnnej szkole w Żywcu – Kolebach, z częstotliwością do ustalenia.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 531 790 808.

Pierwsze spotkanie już 21 października (piątek) w godzinach 17.00 – 20.00 w szkole w Żywcu – Kolebach, ul. Pod Łyską 36.

Jeśli masz starsze dzieci lub jesteście w ED dłużej, a czujesz, że potrzebujesz takich spotkań – zgłoś się również, postaramy się o możliwość utworzenia grupy również dla was.

Prowadząca Emilia Grabińska – żona, mama 7 dzieci, w ED od 8 lat, czyli od początku ich edukacyjnej przygody. Trenerka szkoleń, coach, prowadząca grupy wsparcia. Ma za mało dzieci na wszystkie swoje pomysły edukacyjne.

Współprowadząca – Sylwia Talik, mama 5 dzieci, w ED od 3 lat. Ciągle uczy  się wspierać syna ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Umie czarować w krepinie i na szydełku.