Dary Boże w Głogoczowie

W grudniu Baranki z Jamnej spotkały się w rodzinnym domu u Asi i Maćka w Głogoczowie. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się mszą świętą odprawioną przez naszego Ojca, Grzegorza Kluza. Po mszy dzieci usiadły w kręgu i wspólnie rozważaliśmy Boże dary dla nas. Rozwijając Taśmę Bożych Darów, krok po kroku uświadamialiśmy sobie „rozrzutność” Stwórcy, Który bezgranicznie nas kochając, obdarował wspaniałym światem przyrody, drugim człowiekiem, a przede wszystkim oddał dla nas Swego Syna. A potkanie z Nim w Eucharystii oraz niesienie Ewangelii „w świat” jest naszym zadaniem i powołaniem.

Podsumowaniem spotkania była jakże prawdziwa fraza, że każdy z nas jest córką i synem Boga, a Bóg naprawdę nas kocha bezwarunkowo.

Po raz kolejny mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę na zbiórkę na chorego Franka.

Spotkanie zakończyliśmy agapą i rozmową. Należy wspomnieć, iż tego wieczoru Pan Bóg zesłał nam prawdziwą zimę, a Ojciec Grzegorz udał się na spotkanie prowadzących Kapłanów, potem zaś musiał wrócić do Borku Starego, co w zimowej zawierusze było nie lada wyzwaniem… Dziękujemy za wspólny czas.

Udostępnij:

Zloty Baranków

w całej Polsce!

W najbliższym czasie odbędą się trzy wyjątkowe wydarzenia barankowe, na które gorąco Was zapraszamy!

premiera

Poznaj wyjątkowe historie

uczniów z edukacji domowej!