Idzie nowe! Zmieniamy się dla Ciebie!

Kochani!

Długo wzbranialiśmy się przed napisaniem  najczęściej stosowanego hasła  przy tego typu okazjach, czyli „zmieniamy się dla Ciebie”, jednak co możemy zrobić, jeśli tak właśnie się dzieje?

Idzie nowe – tak można podsumować to, co czeka nas w najbliższych tygodniach.

Minęło kilka lat od ostatniego „odświeżenia” naszej identyfikacji. Były to lata, podczas których zaproponowaliśmy Wam kolejne elementy oferty i autorskie rozwiązania edukacyjne, jednak nieco na drugi plan zeszło wszystko to, co ułatwia Wam funkcjonowanie na co dzień w naszych szkołach i sprawia, że działania te są przyjemne i miłe dla oka.

W związku z tym, ogłaszamy zmiany!

Co się zmienia?

• Logo oraz identyfikacja graficzna naszych szkół. Sięgamy po najprostsze rozwiązania, a jako że funkcjonujemy najczęściej jako MMS, właśnie ten skrót będzie motywem przewodnim nowej identyfikacji,
  • Wygląd oraz adres internetowy strony naszych szkół. Już teraz możesz korzystać z adresu mms.edu.pl, nowy wygląd pojawi się jednak 22 sierpnia!
  • eBiuro za pośrednictwem którego można było się zapisać na egzaminy i znaleźć inne przydatne materiały, po 22 sierpnia będzie funkcjonowało pod nazwą TwójMMS. Będzie to miejsce, dzięki któremu załatwisz różne sprawy szkolne, zapiszesz się na egzaminy, przejrzysz wymagania i wypożyczysz podręczniki.
  • Upraszczamy również nasze adresy mailowe. Koniec z długim @szkolamontessori.com.pl. Od 22 sierpnia wszystkie adresy będą znacznie prostsze – wystarczy, że zamienisz szkolamontessori.com.pl na mms.edu.pl.

Co się nie zmienia?

• organ prowadzący – Fundacja Królowej Świętej Jadwigi
  • nasze szkoły pozostają bezpłatne
  • nazwy i adresy szkół oraz ich dyrektorzy

W związku z wprowadzaniem zmian, od 8 do 22 sierpnia wyłączymy działanie eBiura. Potrzebujemy tego czasu, by 22 sierpnia wszystko działało jak należy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pamiętajcie, powyższe zmiany nie wymagają żadnych działań, a już 22 sierpnia o poranku, będzie czekała na Was niespodzianka!