Rozpoczęcie roku szkolnego w Przecławiu. Do zobaczenia 2 września!

Kochani! Chcielibyśmy zaprosić Was na wspólne świętowanie nowego roku szkolnego!

Spotkajmy się 2 września (w sobotę) w godzinach 10.00 – 12.00 na Polanie Sportowej w Puszczy Wkrzańskiej w Szczecinie. Spędźmy wspólnie czas przy ognisku z kiełbaskami, wspominając nasze wakacyjne wyprawy i snując plany na kolejne miesiące.

Jakie atrakcje zaplanowaliśmy?

• Rodzinna Gra
  • Czas na tworzenie dla młodszych
  • Czas na integrację dla starszych
  • Ognisko

Co warto ze sobą mieć?

• koc piknikowy
  • kiełbaski, chleb na ognisko, przekąski, napoje
  • nóż, sztućce, talerzyki
  • spray na komary i kleszcze
  • całą swoją rodzinę i chęć do wspólnego spędzania czasu!

Informacje organizacyjne:

Spotykamy się przy jednej z wiat ogniskowych na Polanie Sportowej, którą odpowiednio oznaczymy, tak, żeby bez problemu dotarli wszyscy zainteresowani.

Parking znajduje się przy jeziorze Głębokim, przy kościele (ul. Zegadłowicza) lub przy Drodze Siedmiu Młynów.

Dojazd komunikacją miejską do Pętli Głębokie, na polanę wiedzie oznaczony szlak (ok. 10 min spaceru z przystanku).

A może chcecie nam pomóc w organizacji?

Chętnie przyjmiemy wolne ręce ze wszystkim co umieją. Może wystrugasz trochę kijków do kiełbasek? Albo chcesz poprowadzić krótkie zajęcia dla dzieci (wybrana grupa wiekowa)? Jesteśmy otwarci na propozycje. W tej sprawie najlepiej się kontaktować przez mail: [email protected].

Do zobaczenia!
Mateusz Wojciechowski z zespołem