Najpiękniejsze spotkanie w Poznaniu

Miniony weekend był wyjątkowy dla naszej poznańskiej barankowej wspólnoty i wszyscy na niego czekaliśmy od początku naszej barankowej drogi. 

W piątek dzieci spotkały się z najukochańszym Ojcem w Sakramencie Pokuty i w piękny sposób doświadczyły Bożego Miłosierdzia, a my w szczególny sposób odczuliśmy moc naszej barankowej wspólnoty.

Na naszych spotkaniach bardzo mocno skupialiśmy się na DOBRU, którym zostaliśmy obdarowani, ale także odkrywaliśmy, jak je wykorzystujemy i jak je rozwijamy. W Sakramencie Pokuty powierzyliśmy Panu te wszystkie momenty, kiedy DOBRO zostało przez nas zmarnowane, bo mocno wierzymy, że Bóg uzdrawia wszystkie nasze boleści i napełnia nasze serca swoją Miłością abyśmy mieli siłę dzielić się nią
każdego dnia.

Każdy Baranek został obleczony w Białą Szatę, a następnie wpatrzeni w Najświętszy Sakrament odnowiliśmy przyrzeczenia chrzcielne. Wszyscy poczuliśmy się w szczególny sposób zaproszeni na Ucztę Eucharystyczną, a nasze serca tęskniły na spotkanie z Jezusem w Komunii Św.

Niedziela Miłosierdzia była dla nas zwieńczeniem naszej barankowej drogi. Dzieci prowadzone przez Rodziców przyjęły do serc Jezusa pod postacią chleba i wina. Wszystkim towarzyszyła ogromna radość i wdzięczność za Sakrament Eucharystii.

Niech ta radość, moc Zmartwychwstania, zachwyt nad Miłosierdziem Boga towarzyszą nam każdego dnia i niech napełniają nasze serca MIŁOŚCIĄ, którą może nam dać tylko nasz BÓG.

Udostępnij:

Zloty Baranków

w całej Polsce!

W najbliższym czasie odbędą się trzy wyjątkowe wydarzenia barankowe, na które gorąco Was zapraszamy!

premiera

Poznaj wyjątkowe historie

uczniów z edukacji domowej!