Na dobry początek… MMS w Krakowie. Do zobaczenia 9 września!

Na dobry początek roku szkolnego zapraszamy Was do Krakowa! Spotykamy się już 9 września w Forcie Jugowickim przy ulicy Fortecznej 28 w Krakowie.

Będziemy na Was czekać już od godziny 9:30!

Program spotkania:

• Oficjalne rozpoczęcie spotkania
  • 10.00 Rozpoczynamy zajęcia i warsztaty dla dzieci oraz spotkania dla rodziców
  • 10.00 O edukacji domowej i egzaminach
  • 10.30 Oferta dla SP
  • 11.00 Oferta dla LO
  • 11.30 Przedpremierowy pokaz filmów
    W ostatnim czasie zaprosiliśmy czwórkę inspirujących licealistów z edukacji domowej MMS, którzy wciągnęli nas w świat swoich pasji, które mogłyby być tylko marzeniem, gdyby nie decyzja o edukacji domowej!

Zawędrujemy w góry, pojeździmy na nartach oraz poznamy tajniki tworzenia muzyki i niezwykłych obrazów!

• 12.00 Wykład „TalenTy. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce”

Usłyszycie o nietypowej definicji talentu, zastanowimy się wspólnie, czy aby na pewno warto skupiać się na słabościach i dowiecie się, jak rozpoznać moc i talenty tkwiące w młodym pokoleniu.

Wystąpienie poprowadzi Izabela Antosiewicz – certyfikowana przez Instytut Gallupa trenerka mocnych stron, trenerka Familylab Association. Propagatorka rodzicielstwa opartego na mocnych stronach, autorka dwóch książek: „TalenTy. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce” oraz „Nakarm, naucz i puść wolno. Jak wychować dzieci na szczęśliwych dorosłych”.

• 13.00 Ognisko
  • 14.00 Zakończenie spotkania

Warsztaty otwarte:

• kaligrafia,
  • rysunek architektoniczny,
  • stolarnia,
  • zabawy plenerowe z chustą,
  • wielkie bańki mydlane…

Warsztaty z zapisami do 6 września:

Zapraszamy do przyniesienia ciast do naszej kawiarenki 🍪

W razie niesprzyjającej pogody będziemy na bieżąco modyfikowali plan zajęć plenerowych ☔️

W okolicy są bardzo ograniczone możliwości parkowania, dlatego zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej 🚗

W trakcie wydarzenia będzie również możliwość odebrania legitymacji szkolnych i załatwienia innych prostych spraw, korzystając z obecności Biura Szkół Fundacji.

Niezmiernie się cieszymy na zbliżające się wydarzenie i cały nadchodzący rok!

Miejsce: Fort 52a “Jugowice” – Twierdza Kraków

Termin: 9 września, 9:30 – 14.00