Grupa wsparcia dla rodziców dzieci z edukacji domowej

Kochani Rodzice!

Zapraszamy na drugie spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z edukacji domowej w MMS! Zapraszamy szczególnie tych z Was, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z edukacją domową, choć i dla weteranów będzie to pewnie miłe spotkanie.

Tym razem weźmiemy pod lupę podstawę programową.

Przyjrzymy się jej (zwłaszcza tej w klasach 1-3, choć znajdziemy również czas na podstawę programową obowiązującą w starszych klasach szkoły podstawowej).

Sprawdzimy, co zawiera i w czym różni się od podręcznika, pomyślimy, czy da się ją zaprząc do pomocy w organizacji życia rodzinnego.

W trakcie spotkania będzie czas na rozmowy o Was i Waszych potrzebach, dobrą herbatę i coś słodkiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Dla rodziców z MMS spotkania są oczywiście bezpłatne.

Ponieważ to czas specjalnie dla dorosłych, prosimy o przyjazd bez dzieci – nie mamy dla nich bezpiecznego miejsca.

Widzimy się w środę, 15 listopada, w godzinach od 17.00 do 20.00 w gościnnej szkole w Żywcu – Kolebach (ul. Pod Łyską 36).

Czekamy na Was!