2 września odbędzie się Zlot Edukacji Domowej w Grodzisku Mazowieckim!

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieciaki!

Już 4 września 2023 rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Z tej okazji chcemy się z Wami spotkać w dniu 2 września, w sobotę na polanie ogniskowej w Granicy (Kampinoski Park Narodowy). To miejsce, w którym odbył się nasz pierwszy zlot 6 lat temu. Tym razem nie pójdziemy na spacer, tylko spędzimy ten czas na polanie ogniskowej.

Będzie merytorycznie dla rodziców, zabawowo i sportowo dla dzieci i młodzieży. Będzie też czas na rozmowy, spotkanie z nauczycielami oraz ognisko.

Opowiemy Wam o tym, co planujemy w rozpoczynającym się roku szkolnym, jak będą wyglądały zajęcia dodatkowe oraz egzaminy. Zaprosimy Was również do udziału w unconference.

Ramowy program zlotu:

Zbiórka uczestników, „rejestracja”, czyli naklejki z imieniem

10.30
Rozpoczęcie zlotu, krótko o naszym zespole i organizacji roku szkolnego, czas na Wasze pytania, zebranie tematów do unconference

Zajęcia dla dzieci – gry, zabawy, zajęcia twórcze
Leśna fotobudka
Możliwość podbicia legitymacji

ok. 11.30
Unconference

ok. 13.00
Ognisko (zapewniamy drewno i kijki, o „małe co nieco” prosimy Was)

14.00
Zakończenie zlotu – indywidualnie można zostać dłużej!

Przez cały czas będzie możliwość rozmowy z nami, naszymi specjalistkami i egzaminatorami. Będzie też dostępne do jedzenia i picia to wszystko, co przyniesiecie.

Prosimy, zabierzcie ze sobą:

• coś do jedzenia i picia – pamiętajcie o wodzie, kiełbaski lub alternatywę dla kiełbasek na ognisko dla siebie i jednej osoby więcej,
  • własne naczynia i sztućce wielorazowe, żeby nie produkować góry śmieci,
  • maty, kocyki do siedzenia,
  • kwiaty, rośliny zielone, gałązki do tworzenia wianków,
  • preparaty przeciw komarom i przeciw kleszczom,
  • całą rodzinę, nie tylko dzieci, które są w ED.

Czekamy na Was w dniu 2 września, w sobotę, w godzinach 10.00 – 14.00 w Granicy. Parking, w Kampinoskim Parku Narodowym (pinezka). Samo spotkanie odbędzie po drugiej stronie drogi na polanie ogniskowej.

Bardzo dziękujemy tym z Was, którzy zgłosili się do poprowadzenia unconference dla rodziców,  gier i zabaw dla dzieci, dostarczenia sprzętu sportowego, przyniesienia „małego co nieco” do jedzenia i picia. To dla nas wielka radość, że włączacie się w organizację zlotu! ❤️

Jeżeli nie wpisaliście się do formularza, a chcecie coś przynieść lub nieodpłatnie zorganizować zajęcia dla dzieci, to oczywiście czujcie się zaproszeni!

Do zobaczenia!
Safona i Przemek Kozielec z zespołem

PS. Zamawialiśmy dobrą pogodę, ale zwróćcie uwagę na ubrania w razie deszczu i wodę w razie upału 🎒