Przyszło nowe!

W końcu! Zobaczcie co się zmieniło.

Co się zmieniło?

Przede wszystkim zmieniła się nasza identyfikacja wizualna. Mamy nadzieję, że nowe logo, kolorystyka i śliczne ilustracje przypadną Wam do gustu!

Jeśli nowa identyfikacja, to i nowy wygląd strony internetowej, co na pewno już zdążyliście zauważyć! Mamy nadzieję, że korzystanie z naszej strony będzie od dzisiaj jeszcze większą przyjemnością!

Platforma, na której można zapisać się na egzaminy, znaleźć kontakty do egzaminatorów, czy wymagania edukacyjne i pule pytań, od dzisiaj wygląda jeszcze lepiej, a nazywać się będzie po prostu Twój MMS!

Od dzisiaj adres naszej strony internetowej, to mms.edu.pl. Oczywiście po wpisaniu poprzedniego, przeniesiesz się automatycznie na nową stronę!

Koniec dyktowania, przeliterowywania i pomyłek przy wpisywaniu poprzednich adresów mailowych. Od dzisiaj wszystkie szkolne adresy mailowe wyglądają tak: [email protected] - prawda, że prosto?

Od dzisiaj adres mailowy Biura Szkół Fundacji, to [email protected]. Pamiętaj! Maile wysłane na poprzedni adres również do nas dotrą.

advanced divider

Krótka historia pudełka...

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz się dowiedzieć o nadchodzących wydarzeniach, które organizujemy w całej Polsce, koniecznie zapisz się do newslettera. Zadbamy o to, aby docierały do Ciebie tylko najważniejsze wiadomości!