Spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji i działania innowacji pedagogicznej Dom Montessori w Koszarawie!

We wrześniu 2022 roku otworzyliśmy szkołę, o jakiej marzyliśmy. Bez ocen, prac domowych, a wszystko w duchu Montessori.

Dom Montessori to stacjonarna szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące, które powstały z marzenia o miejscu do nauki w swoim tempie, w ciekawej i inspirującej przestrzeni oraz w grupie osób lubiących ze sobą przebywać. Marzenia o miejscu, gdzie nauczyciel towarzyszy w Twoim rozwoju i takiego, w którym się nie porównuje i nie ocenia.

Przyszedł czas, kiedy z ogromną radością możemy ogłosić, że rozpoczynamy rekrutację na kolejny rok szkolny!

Jeśli już wszystko wiesz, możesz wejść na stronę Domu Montessori, i dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja na rok szkolny 2023/24.

Jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działamy, zapraszamy Cię na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 22 marca 2023 roku o godzinie 17.00 w Domu Montessori w Koszarawie (Koszarawa 142, piętro II).

Do zobaczenia! 👋