I Komunia na Freta w Warszawie

Za nami piękna uroczystość przyjęcia przez dzieci pierwszych Sakramentów – Pokuty i Komunii. Freta Grupa 1 kończy w ten sposób rok owocnych przygotowań.

Kilka tygodni wcześniej spotkaliśmy się na weekendowym wyjeździe, podczas którego rodziny poprowadziły w plenerze Drogę Krzyżową, dzieci ulepiły z gliny pamiątkowe krzyże, a my wszyscy zastanawialiśmy się, co znaczy dla nas modlitwa Ojcze nasz…” oraz przygotowywaliśmy się do przeżywania Wielkiego Tygodnia.

Ta ostatnia część udała się znakomicie, ponieważ okazało się, iż nasze Baranki są tak mądre, że w zasadzie przeprowadziły zajęcia w pełni samodzielnie przy niewielkiej asyście dorosłych.

Chwała rodzicom, chwała Panu! Dziękujemy Ojcu Pawłowi za prowadzenie nas w tym roku!