EduForest

Co się u nas dzieje?

W poniedziałki wybieramy się wraz z dziećmi i ich rodzicami/opiekunami na spacer po lesie. Odkrywamy przyrodę, bawimy się, piknikujemy, wsłuchujemy się w szum lasu, śpiew ptaków, obserwujemy nasze dzieci i cieszymy się wolnym, dzikim i szczęśliwym życiem na łonie natury. W poniedziałki na leśnej polanie nasz trener prowadzi dla nas także zajęcia sportowe.

W poniedziałki wybieramy się wraz z dziećmi i ich rodzicami/opiekunami na spacer po lesie. Odkrywamy przyrodę, bawimy się, piknikujemy, wsłuchujemy się w szum lasu, śpiew ptaków ,obserwujemy nasze dzieci i cieszymy się wolnym, dzikim i szczęśliwym życiem na łonie natury. W poniedziałki na leśnej polanie nasz trener prowadzi dla nas także zajęcia sportowe.

Okresowo:

Organizujemy spotkania tematyczne takie jak: zajęcia z ornitologiem, geologiem, historykiem, spacer po lesie z leśnikiem, gry terenowe oraz wydarzenia sportowe. Bliskie są nam również spotkania przy blasku ogniska. 

Poznaj nas lepiej!

Sylwia Gudynowska

Skończyłam germanistykę. Jestem mamą czwórki dzieci w edukacji domowej. Dzięki dzieciom odkrywam na nowo świat, nowe talenty i dostrzegam w sobie wielkie pokłady energii do zdobywania wraz z nimi wiedzy i przeżycia wielu przygód. Są dla mnie inspiracją do realizowania siebie w świecie. Zależy mi na tym, aby pokazać dzieciom świat wolny, dziki, aby nauczyć ich dostrzegać piękno przyrody. Moim celem jest przekazanie im wiary, miłości do drugiego człowieka, do Ojczyzny i zaszczepienie w nich ciekawości do odkrywania świata i przyrody.

Po godzinach szyję dzianinowe sukienki. Inspirując kobiety do noszenia sukienek i odkrywania w sobie piękna kobiecości. 

Jestem też fanką Katechezy Dobrego Pasterza.

premiera

Poznaj wyjątkowe historie

uczniów z edukacji domowej!