Baranki Warszawa-Śródmieście w Popowie!

Za nami pierwsze, weekendowe spotkanie we Wspólnocie Baranki. Było pięknie, radośnie i bardzo energetycznie! Spotkaliśmy się w pięknie położonym Ośrodku Charytatywno – Szkoleniowym w Popowie, wśród lasów tworzących zielony trójkąt w widłach Bugu i Narwi.

Mogliśmy tam nie tylko się poznać i odpocząć, ale przede wszystkim wiele się dowiedzieć. Dzięki Agnieszce i Jackowi Romańskim poznaliśmy swoje największe talenty i dostaliśmy wskazówki jak możemy je rozwijać. Z siostrą Beatą Zawiślak prześledziliśmy przebieg całego roku liturgicznego i dowiedzieliśmy się kiedy przypadają najważniejsze święta kościelne. Dzięki obecności ks. Łukasza Przybylskiego uczestniczyliśmy zaś we Mszy świętej. Nie zabrakło też doskonałej zabawy i to nie tylko na tyrolce i ściankach wspinaczkowych, ale wykorzystując nasze położenie w lesie, nasi prowadzący Agnieszka i Jacek Romańscy zabrali nas na prawdziwe podchody!

Nie możemy się już doczekać następnego spotkania, a do tego czasu będziemy realizować nasze zadania, które otrzymaliśmy w czasie warsztatów.

Udostępnij:

Zloty Baranków

w całej Polsce!

W najbliższym czasie odbędą się trzy wyjątkowe wydarzenia barankowe, na które gorąco Was zapraszamy!

premiera

Poznaj wyjątkowe historie

uczniów z edukacji domowej!