Zapisy na ostatni termin warsztatów narciarskich dla ED w terminie 28 lutego – 3 marca!

Już po raz kolejny organizujemy Warsztaty Narciarskie dla uczniów z edukacji domowej w Montessori Mountain Schools.

Zachęcamy wszystkich naszych Uczniów z edukacji domowej do spędzenia kilku aktywnych dni w Beskidzie Żywieckim pod okiem trenerów Klubu Narciarskiego MMS Dendysski i instruktorów Szkoły Narciarskiej Freeridesport.

Zapraszamy dzieci i młodzież na naukę jazdy na nartach i snowboardzie oraz na doskonalenie zdobytych już umiejętności. 

Rozpoczynamy zapisy na ostatni termin warsztatów: 28 lutego – 3 marca 2023 roku.

Organizacja

Zajęcia odbywać się będą od wtorku do piątku w godzinach 9:00 – 13:00 z półgodzinną przerwą. Na czas przerwy Rodzice/Opiekunowie odbierają dzieci.

Uczestnicy warsztatów będą korzystać ze stoków Ośrodka Ski-Gruniky na Słowacji. Przypominamy o konieczności posiadania przez Dziecko dokumentu tożsamości pozwalającego na przekroczenie granicy.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez Formularz Zgłoszeniowy. Ilość miejsc na każdy termin jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Można się zapisać na kilka terminów, ale pierwszeństwo uczestnictwa we wskazanym terminie mają osoby, które zgłaszają się pierwszy raz w sezonie.

Ważne informacje:

Od wtorku Rodzice przywożą dzieci rano na zajęcia, które rozpoczynamy o godzinie 9.00, półgodzinną przerwę na drugie śniadanie planujemy o godzinie 11.30, kończymy zajęcia o godzinie 13.00.

Na przerwę śniadaniową Warsztatowiczów odbierają Rodzice!

Przypominamy o konieczności stosownego ubezpieczenia Dzieci na czas trwania warsztatów – polisa NNW z OC uwzględniająca narciarstwo i lokalizację zajęć (Słowacja).

Zgłoszenie na Warsztaty oznacza akceptację:

  • Regulaminu warsztatów (pobierz PDF)
  • Zasad organizacyjnych, o których piszemy w treści zaproszenia, które właśnie czytasz.

Uczestnik Warsztatów zobowiązany jest stosować się do poleceń instruktora, wydawanych w czasie trwania Warsztatów. Rodzice lub Opiekunowie prawni Uczestnika Warsztatów przyjmują do wiadomości, iż uprawianie narciarstwa jest sportem wysokiego ryzyka oraz deklarują, że stan zdrowia Uczestnika Warsztatów  pozwala na Jego udział w szkoleniu narciarskim.

Koszty

Opłata za udział w tegorocznych Warsztatach wynosi 300 PLN od każdego zgłoszonego Ucznia MMS. Wpłaty (z imieniem i nazwiskiem Uczestnika) prosimy przekazywać po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na rachunek bankowy Fundacji.

ING Bank Śląski
Numer konta: 06 1050 1025 1000 0023 1691 8701.

W przypadku konieczności odwołania zajęć warsztatowych ze względów pogodowych wszystkie wpłaty zostaną zwrócone na konta Wpłacających lub zostanie zaproponowany udział w innym terminie.

Uczestnikom zapewniamy wykwalifikowaną opiekę instruktorską oraz karnet narciarski na czas trwania Warsztatów. Chcąc zagwarantować miejsca warsztatowe dla możliwie wszystkich zainteresowanych „homeschoolersów”, przyjmujemy zapisy tylko aktualnych Uczniów ED MMS od klasy I szkoły podstawowej i kończąc na ostatniej klasie LO.

Wpis na listę uczestników potwierdzamy po otrzymaniu przelewu opłaty warsztatowej na konto Fundacji.

W przypadku rezygnacji z miejsca warsztatowego opłatę zwracamy po zgłoszeniu się innego Uczestnika na zwolnioną rezerwację.

Osoby spoza ED (Rodzice, Rodzeństwo, Koledzy) zainteresowane nauką jazdy na nartach będą mogły skorzystać z lekcji z instruktorami po zakończeniu zajęć warsztatowych.                         

Czekamy na Was już wkrótce!
Do zobaczenia na śniegu!

Udostępnij: