Wielka Lekcja o powstaniu Wszechświata – już 19 października w Domu Montessori!

Już 19 października 2022 roku w Domu Montessori w Koszarawie, odbędzie się Wielka lekcja – o powstawaniu Wszechświata i o prawach rządzących przyrodą, którą poprowadzi dla uczniów z edukacji domowej Ewa Kaliszuk.

W trakcie spotkania będzie trochę opowieści, podróży w czasie i przestrzeni oraz całkiem sporo doświadczeń!

Jak się zapisać?

Przygotowaliśmy dwie grupy warsztatowe:

• Godzina 15.00. Grupa I: uczniowie klas 1-4 w edukacji domowej

Liczba uczestników warsztatów – maksymalnie 12 dzieci (rodzice mogą uczestniczyć).

• Godzina 17.00. Grupa II: uczniowie klas 5-8 w edukacji domowej

Liczba uczestników warsztatów – maksymalnie 16 dzieci

Obecnie mamy zapełnione obie grupy oraz listy rezerwowe. O kolejnych warsztatach będziemy informować z dwutygodniowym wyprzedzeniem już niebawem.

O prowadzącej:

Jestem geografem i przyrodnikiem nieustająco zadziwiona światem i tym, jak wiele jest w nim do odkrycia. Przez dziewięć lat współtworzyłam w Przyłękowie w Beskidzie Żywieckim niepubliczną, bezpłatną Szkołę Podstawową, jedną z kilku szkół prowadzonych przez Fundację Królowej Św. Jadwigi oraz jedną ze Szkół z Mocą Zmieniania Świata Fundacji Ashoka. Ciągle nabywam nowe doświadczenia. Jestem absolwentką Programu Liderzy PAFW, Szkoły Trenerów TROP oraz Programu Ashoka MasterClass. Na co dzień organizuję warsztaty dla dorosłych, dzieci i młodzieży wprowadzając w leśną edukację. Prywatnie jestem żoną Adama i mamą dwóch wspaniałych nastoletnich już dziewczynek Madzi i Tosi. One także są dla mnie nieustającym źródłem inspiracji.

O kolejnych spotkaniach będziemy informować z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.