Spotkanie odpowiedzialnych na Pomorzu

Z wielką radością zauważamy, że nasze Baranki rosną w liczbę i siłę. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania wielu rodzin, które chcą dzielić się z innym doświadczeniem wiary i wspólnoty. To dobro rozszerza się na całą Polskę i nie tylko! Ważnym elementem naszych spotkań jest także formacja odpowiedzialnych, dlatego raz do roku spotykamy się, by przypomnieć sobie najważniejsze zasady i popracować warsztatowo (np. nad naszymi talentami).

W tym roku powstał rejon Pomorze (Gdańsk, Gdynia i Ustka) i właśnie tam odbyło się nasze pierwsze spotkanie. To był cudowny czas wspólnej Eucharystii, rozmów o tym, co dla nas najważniejsze i odkrywania, jak wiele pomysłów ma każdy z prowadzących. Ola, o. Przemek i s. Beata uczestniczyli także w pierwszym spotkaniu gdańskiej wspólnoty, na której nie zabrakło radosnej agapy.

Wielką radością dla nas były odwiedziny ks. Krystiana Wilczyńskiego  – dyrektora wydziału katechetycznego, który z ogromną uwagą słuchał o tym, co robimy i mówił o wielkiej sensowności takiej rodzinnej formacji. To zawsze utwierdza nas w tym, że Baranki są odpowiedzią na potrzeby wspólnoty Kościoła.

Kolejne spotkania przed nami!

Udostępnij:

Zloty Baranków

w całej Polsce!

W najbliższym czasie odbędą się trzy wyjątkowe wydarzenia barankowe, na które gorąco Was zapraszamy!

premiera

Poznaj wyjątkowe historie

uczniów z edukacji domowej!