Sądeckie Baranki przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej

Sądeckie Baranki przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej 14 maja 2022 roku.

Dzień wcześniej, w piątek, po odnowieniu przyrzeczeń chrzcielnych, nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu, podczas którego dzieci przystąpiły pierwszy raz do sakramentu pokuty.

Sam dzień I Komunii był pełen wzruszeń zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców i ich rodzin. Wszyscy czuliśmy, że jesteśmy wspólnotą Baranków i mogliśmy się cieszyć z możliwości uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu.

Na koniec uroczystości dzieci komunijne wraz z rodzeństwem wspólnie zaśpiewały piosenkę “Zbawca On porusza góry”. Ojciec Bogdan wspaniale poprowadził dzieci, aby w pełni mogły przyjąć Pana Jezusa do swych serc.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy towarzyszyć dzieciom i ich rodzinom w tej drodze, która jest jednym z etapów do dalszego budowania relacji z Panem Jezusem.

Ps. A dzieci pytały się, czy Baranki mogą trwać kolejny rok i dlaczego to już koniec 🙂