Ruszamy z rekrutacją na rok szkolny 2023/2024!

Drogi Rodzicu!

Ruszamy z rekrutacją na rok szkolny 2023/2024!

Jak co roku, zapraszamy do naszego przedszkola i szkoły podstawowej.

Chcesz się dowiedzieć, jak działamy? Jakie wartości i metody pracy są nam bliskie? Zapraszamy na rozmowę i herbatę. Aby umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected].

Jeżeli jednak już dziś wiesz, że chciałbyś włączyć swoje dziecko do naszej społeczności, prosimy o:

• Wypełnienie formularza elektronicznego, a następnie wydrukowanie go, podpisanie i dostarczenie do biura szkół Fundacji (Koszarawa Bystra 675, 34-332 Koszarawa).
  • Wówczas skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie, gdzie poznamy się nieco lepiej.
  • Jeśli okaże się, że nasze wizje współpracy się pokrywają (na co liczymy!), zaprosimy Twoje dziecko na kilka dni próbnych do naszej szkoły, podczas których będziecie mogli poznać rytm naszej codziennej pracy i nauki.
  • Całość rekrutacji zakończy piknik (najprawdopodobniej w drugiej połowie kwietnia), podczas którego opowiemy co nieco o leśnej edukacji i zorganizujemy małe, leśne warsztaty!

Na wypełnione ankiety rekrutacyjne czekamy do 24 marca!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy: [email protected].