Dołącz do nas!

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, wystarczy, że:

  • wybierzesz szkołę, do której chcesz zapisać swoje dziecko korzystając z mapy, którą znajdziesz poniżej,
  • wypełnisz odpowiedni formularz, który znajduje się na stronie wybranej szkoły,
  • złożysz komplet dokumentów rekrutacyjnych, które wygenerują się po wypełnieniu formularza. Adres na który należy wysłać dokumenty, również znajdziesz na stronie wybranej szkoły.

W kolejnych krokach potwierdzamy mailowo lub telefonicznie kompletność dokumentów, a gdy okaże się to niezbędne, informujemy o ewentualnej potrzebie ich uzupełnienia. 

Następnie przesyłamy Państwu informację mailową o przyjęciu, decyzję Dyrektora Szkoły dotyczącą zgody na edukację domową oraz legitymację szkolną.

W razie wątpliwości, na każdym etapie chętnie wszystko wyjaśniamy!

Poznaj nasze szkoły!

Wybierz szkołę, która Cię interesuje i poznaj lepiej jej ofertę dla rodzin z edukacji domowej!

Śląsk

Dolny Śląsk

Małopolska

Zachodniopomorskie

Wielkopolska

Mazowsze

Edukacja domowa - jak to działa?

Zasady funkcjonowania w edukacji domowej są proste. Po zapisaniu się do wybranej szkoły przyjaznej ED obowiązkiem ucznia jest zdawanie egzaminów końcoworocznych z każdego przedmiotu w danej klasie.

Tryb nauki w domu może być dowolny. Przygotowaliśmy materiały, które pomagają przygotować się do egzaminów, jednak sposób nauki zależy wyłącznie od ucznia i odpowiadających za niego opiekunów.

Uczniów w edukacji domowej obowiązują takie same egzaminy państwowe, jak uczących się w szkołach stacjonarnych. Obowiązują egzaminy ósmoklasisty oraz matura. 

Dodatkowo, co dla wielu osób nie jest oczywiste, każdy z uczniów w edukacji domowej otrzymuje legitymację szkolną.

200
+

lat doświadczeń

60

województw

50000
+

absolwentów

Co jeszcze warto wiedzieć o edukacji domowej?

Jeśli zastanawiasz się, czy edukacja domowa to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka, zapoznaj się z poniższymi materiałami. Powstały one na bazie naszych codziennych, wieloletnich doświadczeń. Chcemy wierzyć, że będą one dobrą inspiracją do podjęcia decyzji dotyczącej przejścia na edukację domową!

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz się dowiedzieć o nadchodzących wydarzeniach, które organizujemy w całej Polsce, koniecznie zapisz się do newslettera. Zadbamy o to, aby docierały do Ciebie tylko najważniejsze wiadomości!