Porozmawiajmy o egzaminach. Grupa wsparcia w Żywcu

Kochani Rodzice,

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z edukacji domowej.

Tym razem porozmawiamy o egzaminach.

• Jak się do nich przygotować?
  • Jak się zapisać?
  • Jak opanować swój rodzicielski stres i pozwolić dzieciom na różne strategie nauki?

Gościem specjalnym będzie Katarzyna Szczotka, wieloletnia egzaminatorka klas 1-3, która z przyjemnością odpowie na każde pytanie.

Poza tym będzie jak zwykle – dobra herbata, coś słodkiego i dużo przestrzeni na wymianę doświadczeń. Spotkanie jest otwarte, nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia i dla rodziców szkół MMS jest bezpłatne.

Zapraszamy już 15 marca (środa) do gościnnej szkoły w Żywcu – Kolebach, ul. Pod Łyską 36. Zaczynamy o godzinie 17.00, skończymy około 20.00.

Prosimy o niezabieranie ze sobą dzieci. Niech to będzie czas na nasze – rodziców – rozmowy 🚨

Czekamy na Was, do zobaczenia!
Emilia i Sylwia