Otwarta Pracownia Montessori w Kętach dla uczniów klas 1-3!

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,

Zapraszamy Was do szkoły w Kętach (ul. Żwirki i Wigury 27), w dniach 10-11 października, w godzinach popołudniowych od 15.00 do 18.00. Miejsca w pracowni jest niewiele i aby dobrze się Wam pracowało, trzeba się wcześniej zapisać.

W pracowni będzie obecny nauczyciel, którego będziecie mogli zapytać o coś ważnego, poradzić się, porozmawiać i może zainspirować. Wasza praca jednak w tym czasie jest samodzielna, nauczyciel nie prowadzi warsztatów montessoriańskich ani przedmiotowych.

W trakcie trwania Otwartej Pracowni Montessori dziecko pozostaje pod opieką jednego rodzica.

Przekazujemy kilka praktycznych wskazówek i ważnych zasad:

• Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.
  • Zauważyliśmy, że dziecku w zupełności wystarcza jeden rodzic, dlatego na zajęcia zapisuje się jeden rodzic z dzieckiem.
  • Bardzo prosimy, aby nie przyjeżdżać z młodszym rodzeństwem zapisanego na zajęcia ucznia. Młodsze dzieci bardzo dezorganizują pracę. Niech ten czas będzie owocny dla starszaków.
  • Prosimy o zabranie obuwia zmiennego.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące tego wydarzenia, prosimy o kontakt: [email protected].

Do zobaczenia!