Ostatnie spotkanie przed I Komunią Świętą w Nowym Sączu

Skupiliśmy się na kole liturgicznym, na okresie Wielkanocnym i Zesłaniu Ducha Świętego. Zasygnalizowaliśmy, jakie są dary Ducha Świętego, a przede wszystkim owoce Ducha Świętego — dzieciaki bardzo zaangażowały się w ten temat. Zostawiliśmy kilka inspiracji dla rodziców, jak mogą rozmawiać z dziećmi przed samym już świętem.
Ojciec Bogdan opowiedział o Sercu Pana Jezusa, pod którego wezwaniem jest parafia, w której dzieci przyjmą I Komunię Świętą. Opowiedział też o pierwszych piątkach miesiąca jako kontynuacji i wzmacnianiu uczestnictwa w sakramencie eucharystii. Dzieci dostały małe dyplomiki do wklejania serduszek, jako najpiękniejszy prezent, jaki mogą ofiarować Panu Jezusowi.
Na koniec zostały nam już tylko sprawy organizacyjne do przygotowania się do I spowiedzi i Komunii świętej.