Ognisko na rozpoczęcie roku we Wrocławiu

Zapraszamy wszystkich na tradycyjne ognisko na rozpoczęcie roku szkolnego w naszej szkole we Wrocławiu!

Będzie do doskonała okazja do spotkania części z Was ponownie, oraz przywitania nowych osób, które dołączyły do nas w tym roku!

Zapraszamy Was już w najbliższą sobotę, 17 września 2022, w godzinach 10.00 – 15.00.

Kiełbasek dla Was nie zabraknie, a jeśli macie ochotę przynieść ze sobą coś dobrego, to koniecznie, dzielcie się swoimi talentami kucharskimi!

Link do mapy, dzięki której się odnajdziemy.

Pinezka w Google Maps.

Ważna informacja dla osób, które nigdy tam jeszcze nie były, a będą korzystały z pinezki, jest taka, że kierując się za pomocą nawigacji, należy przed wejściem do lasu zmienić sposób podróży z “auta”, na “pieszo”. W przeciwnym wypadku będziemy się szukać w lesie.