Odlotowa inauguracja roku szkolnego 2022/23 w Ostrowie Wielkopolskim

Zbliża się koniec wakacji i… rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023!

Już dziś serdecznie zapraszamy Was na “ODLOTOWĄ INAUGURACJĘ ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 “, która odbędzie się 3 września 2022 roku na Lotnisku w Michałkowie / Aeroklub Ostrowski od godz. 11:00.

Program wydarzenia:

11:00 – 12:00
Przywitanie, możliwość spotkania z naszymi nauczycielami oraz przedstawienie harmonogramu pracy na najbliższy rok szkolny:

• Pracownia Montessori
  • Pracownia Modelarnia
  • Leśna edukacja
  • warsztatów i spotkań wspierających dzieci, młodzież i rodziców
  • spotkań tematycznych i okolicznościowych oraz oferty wspólnej wszystkich szkół Fundacji

12:00 – 14:00
Spotkanie warsztatowe „Młodzi Modelarze na Start” – wykonanie modeli latających i konkurs z nagrodami.

12:00 – 13:00
Rozmowy o edukacji domowej w naszych szkołach (będzie to czas dla rodziców na rozmowę, wymianę zdań i odpowiedzi na nurtujące pytania).

Równolegle zaplanowaliśmy dla uczniów animacje (gry i zabawy, malowanie twarzy), dmuchany zamek pod okiem animatorów.

14:00 – 16:00
Biesiada przy ognisku.

Spotkanie zwieńczy wspólne wypuszczenie latawców i balonu wykonanego przez uczniów podczas zajęć w modelarni w minionym roku szkolnym.

Ubierzcie wygodne buty, zapakujcie plecak w potrzebne Wam rzeczy i zabierzcie ze sobą obowiązkowo dobry humor!

Na ten nadchodzący rok szkolny już dziś, jak co roku życzymy wszystkim Wam uśmiechu każdego dnia i nieustającej dziecięcej ciekawości w podróży po zdobywanie wiedzy…

Zapraszamy!
Dyrektor i kadra pedagogiczna