Odbiór świadectw i wyników egzaminów w Grodzisku Mazowieckim

Kochani, już w najbliższy piątek 24 czerwca, w godzinach 10.00 – 14.00, zapraszamy Was po odbiór świadectw. Czekamy na Was w naszej szkole w Grodzisku Mazowieckim, ul. Dygasińskiego 1.

Prosimy, żeby dzieci miały ze sobą legitymację szkolną.

Jeżeli ktoś z Was nie może być osobiście, a chciałby odebrać świadectwo tego dnia, prosimy o przygotowanie imiennego upoważnienia wybranej osobie, na podstawie którego wydamy świadectwo (koniecznie musi zawierać numer dowodu osobistego osoby odbierającej).

W czasie wakacji, świadectwa będzie można odebrać w szkole w Grodzisku Mazowieckim w godzinach 10.00 – 14.00.

Ważne dla maturzystów

Wyniki matur będą do odbioru we wtorek 5 lipca, w godzinach 10.00 – 14.00, w siedzibie szkoły w Grodzisku Mazowieckim ul. Dygasińskiego 1.

Ważne dla ósmoklasistów

Zaświadczenia o przystąpieniu do Egzaminu Ósmoklasisty będą do odbioru w piątek 8 lipca, w godzinach 10.00 – 14.00, w siedzibie szkoły w Grodzisku Mazowieckim ul. Dygasińskiego 1.

Już teraz zapraszamy Was na Zlot ED na rozpoczęcie roku szkolnego, do Strefy Ruchu w Książenicach, ul. Młodości 6, który odbędzie się w dniu 3 września 2022 roku!