Grupa wsparcia dla rodziców z edukacji domowej na Śląsku

Rozmawiajmy! Edukacja domowa to przestrzeń pełna niespodzianek, wyzwań, radości i napięcia. Warto dzielić się tymi odczuciami!

Pragniemy stworzyć dla Was miejsce i czas na spotkania – startuje stała, otwarta grupa wsparcia dla rodziców z edukacji domowej w szkołach MMS na Śląsku i nie tylko!

Już w najbliższy piątek, 16 grudnia, o godzinie 17.00 będziemy czekać na Was w szkole w Żywcu – Kolebach (ul. Pod Łyską 36), z dobrą herbatą i życzliwym słowem.

Chętnie posłuchamy, co u Was. Pogadamy o egzaminach, planowaniu, odpowiedzialności, roli rodzica, odszkolnieniu, i o czym tylko będziecie potrzebowali!

Kolejne terminy będą zależały od Waszego zainteresowania, dlatego zachęcamy do uczestniczenia w najbliższym spotkaniu, lub wysłania wiadomości na maila [email protected] z informacją, dlaczego nie dacie rady dołączyć. Dzięki temu będziemy mogli lepiej zaplanować terminy grupy wsparcia w przyszłości!

Do zobaczenia!