Drzwi Otwarte w Ostrowie Wielkopolskim

Już 3 kwietnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Drzwi Otwarte w MMS Ostrów Wielkopolski!

Edukacja domowa od zerówki do matury to nie tylko egzaminy, ale również wspólne wycieczki, bezpłatne zajęcia, konsultacje ze specjalistami, grupa wsparcia dla rodziców i wiele innych możliwości!

W Ostrowie Wielkopolskim na naszych uczniów czekają:

• pracownia Montessori, gdzie każdy pracuje swoim rytmem,
  • Modelarnia, gdzie budujemy modele samolotów, które naprawdę potrafią latać,
  • leśna edukacja,
  • język angielski, którego naukę wspiera bezpłatny dostęp do aplikacji Mango Languages,
  • warsztaty efektywnej nauki „Uczymy jak się uczyć”,
  • oraz warsztaty z matematyki, polskiego i biologii!

Koniecznie odwiedź naszą szkołę, zobacz, jak funkcjonujemy i zapytaj jeśli coś jest dla Ciebie niejasne.

A jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany edukacją domową, tylko brakuje mu okazji, do poznania nas lepiej – koniecznie daj znać o Drzwiach Otwartych w Ostrowie Wielkopolskim!

Termin: 3.04.2023 poniedziałek
Godzina: 17:00 – 19:00
Miejsce: sale MMS ul. Raszkowska 39 Ostrów Wlkp. (Dom Katechetyczny przy kościele Św. Antoniego – piętro I)

Do zobaczenia!