Dom, magazyn, źródło życia… czyli opowieść o lodowcach i lądolodach już 11 stycznia w Domu Montessori!

Przyszedł czas na kolejne spotkanie z Ewą Kaliszuk!

W samym środku zimy zapraszam Was na bardzo zimową podróż pełną zaskakujących odkryć! Zajrzymy na pola niecodziennych pokutników, zbadamy pola firnowe, będziemy świadkami cielenia się, dotrzemy do Perito Moreno oraz Snow Lake, odkryjemy moc PAK-u… a co się jeszcze zdarzy?

Zapraszam Cię na spotkanie o niezwykłych miejscach na Ziemi. Osobiście dotarłam do kilku, wiele jest ciągle do odkrycia! Może nasza wspólna podróż, doświadczanie i poznanie tych najprawdopodobniej ginących już krajobrazów zawiedzie nas właśnie w te miejsca.

Dajmy się zachwycić lodowcami i lądolodami!

Jak się zapisać?

Spotkanie odbędzie się w Domu Montessori w Koszarawie (Koszarawa 142), 11 stycznia, o godzinie 15.00. Zakończenie przewidujemy na godzinę 17:30.

Tym razem zapraszamy uczniów z klas 5-8 SP i LO. Aby się zgłosić, wystarczy, że wyślesz maila na adres [email protected] – czekamy na Wasze zgłoszenia!

O cyklu spotkań:

Powyższa propozycja to część nowego cyklu warsztatów dla uczniów w każdym wieku, które mają inspirować do zadawania sobie pytań, poszukiwania odpowiedzi, zadziwiania się i zachwycania otaczającym światem, zaspokajania swojej ciekawości, porządkowania informacji… To także dobry czas na poznawanie siebie nawzajem.

Zobaczcie, jak wyglądały poprzednie zajęcia, które poświęciliśmy powstawaniu Wszechświata!

O kolejnych spotkaniach będziemy informować z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.