Dom, magazyn, źródło życia… czyli opowieść o lodowcach i lądolodach dla najmłodszych!

Przyszedł czas na kolejne spotkanie z Ewą Kaliszuk, na które zapraszamy tym razem nieco młodszych zainteresowanych!

W samym środku zimy zapraszam Was na bardzo zimową podróż pełną zaskakujących odkryć! Zajrzymy w lodowe krainy, poznamy ich mieszkańców,  zbadamy pola firnowe, odkryjemy różnicę między lodem z zamrażalnika a lodem lodowcowym, będziemy świadkami cielenia się, odkryjemy moc PAK-u.

Zapraszamy Wasze dzieci na spotkanie o niezwykłych miejscach na Ziemi. Prowadząca osobiście dotarła do kilku z nich, wiele jest jednak ciągle do odkrycia! Może nasza wspólna podróż, doświadczanie i poznanie tych najprawdopodobniej ginących już krajobrazów zainspiruje Was do ich samodzielnego odkrywania w przyszłości!

Dajmy się zachwycić lodowcami i lądolodami!

Pamiętajcie o dobrym zimowym ubraniu! Jeśli będą sprzyjające warunki atmosferyczne, część warsztatów odbędzie się w naszym zimowym krajobrazie!

Jak się zapisać?

Spotkanie odbędzie się w Domu Montessori w Koszarawie (Koszarawa 142), 15 lutego, o godzinie 15.00. Zakończenie przewidujemy na godzinę 17:30.

Tym razem zapraszamy uczniów z klas 1-4 szkoły podstawowej. Aby się zgłosić, wystarczy, że wyślesz maila na adres [email protected] – czekamy na Wasze zgłoszenia!

O cyklu spotkań:

Powyższa propozycja to część nowego cyklu warsztatów dla uczniów w każdym wieku, które mają inspirować do zadawania sobie pytań, poszukiwania odpowiedzi, zadziwiania się i zachwycania otaczającym światem, zaspokajania swojej ciekawości, porządkowania informacji… To także dobry czas na poznawanie siebie nawzajem.

Zobaczcie, jak wyglądały poprzednie zajęcia, które poświęciliśmy powstawaniu Wszechświata!

O kolejnych spotkaniach będziemy informować z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.