Zapraszamy na 9. edycję rekolekcji w Kinie Janosik w Żywcu!

Serdecznie zapraszamy na kolejną, już dziewiątą, edycję rekolekcji “Namaszczeni na proroków”, które odbędą się w Kinie Janosik w Żywcu w dniach 9-11 marca 2023 roku.

Tytuł tegorocznego spotkania to: „Dokąd teraz?”. Każdą projekcję filmu poprzedzi wprowadzenie o. Tomasza Rojka. W kolejne dni obejrzymy i porozmawiamy o filmach „Duchy Inisherin”, „The Square”’ i „Greenbook”.

Plan rekolekcji:

  • Duchy Inisherin – 9 marca (czwartek), 17.00 – 20.00
  • The Square – 10 marca (piątek), 17.00 – 20.00
    Po zakończeniu, o godzinie 20.00, będzie miała miejsce Msza Święta w Kościele pw. Świętego Krzyża w Żywcu).
  • Greenbook – 11 marca (sobota), 10.00
    Po zakończeniu będzie czas na rozmowy.

Rekolekcje są przeznaczone dla osób dorosłych. Zapraszamy i prosimy o rozpowszechnianie wiadomości o rekolekcjach wśród swoich bliskich. 

Bilety dostępne online na www.kinojanosik.pl oraz w kasie Kina Janosik w Żywcu.

o. Tomasz Rojek OP – Dominikanin, duszpasterz, ilustrator, absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Warszawie, ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował w Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny, współorganizując Szkołę Kantorów i prowadząc w niej zajęcia ze zbiorowej emisji głosu oraz projekty związane z obchodami Roku Wiary. Prowadził też zajęcia w sekcjach podczas Warsztatów Muzyki Niezwykłej. Oprócz muzyki jego pasją jest rysowanie. Połączenie takiego talentu z ogromnym poczuciem humoru zaowocowało współpracą przy tworzeniu książek dla młodzieży. Obecnie jest duszpasterzem młodzieży szkół średnich w Rzeszowie, katechetą i kantorem konwentu.

Udostępnij: